Burmashinë 600W, VERTO

39.00

Burmashinë 600W VERTO me mbajtës çelesi 13 mm dhe me shpejtësi 0-3000 /Min.

SKU: 50G529 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Burmashinë 600W VERTO me mbajtës çelesi 13 mm dhe me shpejtësi 0-3000 /Min.

Të dhënat teknike:

– fuqia: 600W

– Mbajtësi i tastës 13 mm

– Gama e shpimit: deri në 23 mm në dru, 14 mm në beton dhe 10 mm në çelik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 600W, VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua