Burmashinë 550W – GRAPHITE

49.00

Burmashina GRAPHITE me motor 550 W është e përsosur për materiale si druri, plastika, metali dhe qeramika. Pas kalimit në modalitetin e goditjes gjithashtu lejon shpimin në materiale si betoni ose tulla me lehtësi të barabartë , arrin shpejtësinë deri në 3000 rpm gjatë operacionit dhe me mënyrën e ndikimit në shpejtësinë e saj arrin 48 000 ndikime në minutë.

SKU: 58G725 Kategori: , , Brendi:

Burmashina GRAPHITE me motor 550 W është e përsosur për materiale si druri, plastika, metali dhe qeramika. Pas kalimit në modalitetin e goditjes gjithashtu lejon shpimin në materiale si betoni ose tulla me lehtësi të barabartë , arrin shpejtësinë deri në 3000 rpm gjatë operacionit dhe me mënyrën e ndikimit në shpejtësinë e saj arrin 48 000 ndikime në minutë. Dizajni ergonomik, pesha e vogël dhe kabllo energji elektrike e bëjnë funksionimin në zona të vështira për tu arritur padyshim më i lehtë. Funksionimi i zgjatur në kushte të vështira të punës është më i lehtë falë funksionit të kyçjes së kaloni për funksionim të vazhdueshëm me shpejtësi uniforme. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 550W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua