Burmashinë 500W – VERTO

29.00

Fuqia: 500W
Tensioni: 230V – 50Hz

SKU: 50G515 Kategori: , , Brendi:

Burmashinë 500 W me mbajtësin e çelësit 13 mm. Ka funksione shpimi dhe shpimi çekiçi. Fuqia 500 W mundëson vrimat e shpimit deri në 20 mm në diametër në dru, 13 mm në beton dhe 10 mm në çelik.Burmashinë ka një ndërprerës për ndryshimin e drejtimit të rrotullimit djathtas / majtas, aftësinë për të rregulluar gradualisht shpejtësinë dhe bllokimin e funksionimit të vazhdueshëm. Është i pajisur me një kabllo lidhje të gjatë që lejon funksionimin falas të mjetit. Doreza ergonomike rrit rehatinë dhe sigurinë e punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 500W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua