Burmashinë 250 W – Graphite

56.00

GRAPHITE mundëson një performancë të lartë me dy shpejtësi me motor prej 250 W, i besueshëm kur vidhosni dhe kur shponi vrimat në dru, metal, qeramikë ose plastikë.

SKU: 58G792 Kategori: , , Brendi:

GRAPHITE mundëson një performancë të lartë me dy shpejtësi me motor prej 250 W, i besueshëm kur vidhosni dhe kur shponi vrimat në dru, metal, qeramikë ose plastikë. Pajisja ka aftësinë për të ndryshuar drejtimin e rrotullimit të dorezës, shpejtësia maksimale e rrotullës është në rradhën e parë nga 0 në 400 dhe në rradhën e dytë nga 0 në 1450 rrotullime në minutë. Kjo pajisje ka aftësinë të rregullojë çiftin rrotullues (1-23 plus shpime) – rrotullimi maksimal është 21.5Nm. Lloji i energjisë: elektrike Çift rrotullues i rëndë: 21.5 Nm Fuqia: 250 W Shpejtesia e rrotullimit: 1450 rpm Numri i ingranazheve: 2 Pesha: 1.3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 250 W – Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua