Burmashinë 1050W – VERTO

66.00

Fuqia: 1050 W
Tensioni: 230V-50hz
Diametri i qelësit bajtës: 1.5-13mm

SKU: 50G852 Kategori: , , Brendi:

Burmashina me çekiç 1050 W me mbajtës të çelësit 13 mm. Ka 2 ingranazhe, funksione shpimi dhe shpim çekiçi. Fuqia prej 1050 W lejon vrimat e shpimit deri në 40 mm në diametër në dru, 16 mm në beton dhe 13 mm në çelik. Burmashina ka një ndërprerës për ndryshimin e drejtimit të rrotullimit djathtas / majtas, aftësinë për të rregulluar gradualisht shpejtësinë dhe bllokimin e funksionimit të vazhdueshëm. E pajisur me një kabllo lidhje të gjatë që lejon funksionimin falas të mjetit. Doreza ergonomike rrit rehatinë dhe sigurinë e punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashinë 1050W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua