Burmashin 600W – VERTO

35.00

Fuqia: 600W
Tensioni: 230V-50Hz
Diameti i qelësit mbajtës: 1.5-13mm

SKU: 50G519 Kategori: , , Brendi:

Burmashina me çekiç 600 W me mbajtës të çelësit 13 mm. Ka funksione shpimi dhe shpimi çekiçi. Fuqia 600 W mundëson vrimat e shpimit deri në 23 mm në diametër në dru, 14 mm në beton dhe 10 mm në çelik.Burmashina ka një ndërprerës për ndryshimin e drejtimit të rrotullimit djathtas / majtas, aftësinë për të rregulluar gradualisht shpejtësinë dhe bllokimin e funksionimit të vazhdueshëm. E pajisur me një kabllo lidhje të gjatë që lejon funksionimin falas të mjetit. Doreza ergonomike rrit rehatinë dhe sigurinë e punës. Pajisur me një dorezë anësore shtesë dhe ndalesë në thellësi të shpimit. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka VERTO ofron një gamë të mjeteve të energjisë dhe aksesorëve për çdo DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashin 600W – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua