Burmashin 1050W,BMC – GRAPHITE

90.00

Burmashin me ndikim GRAPHITE me dy marshe të lartë drejtohet nga motor i fuqishëm 1050 W. Ajo funksionon në mënyrë të besueshme në shpimet e shpimeve në dru, metal, qeramikë dhe plastikë. Pas kalimit në modalitetin e goditjes gjithashtu lejon shpimin pa problem në materiale si betoni ose tulla.

SKU: 58G722 Kategori: , , Brendi:

Burmashin me ndikim GRAPHITE me dy marshe të lartë drejtohet nga motor i fuqishëm 1050 W. Ajo funksionon në mënyrë të besueshme në shpimet e shpimeve në dru, metal, qeramikë dhe plastikë. Pas kalimit në modalitetin e goditjes gjithashtu lejon shpimin pa problem në materiale si betoni ose tulla. Diametri maksimal i vrimës për shpimin në dru është 40 mm, në beton 16 mm dhe në çelik 13 mm. Koka kryesore mbështet stërvitjet në intervalin 3 deri në 13 mm. Stërvitja lejon të ndryshojë drejtimin e rrotullimit të kokës. Në varësi të ingranazhit, arrin shpejtësinë deri në 1100 rpm ose 3000 rpm gjatë shpimit dhe në modalitetin e ndikimit deri në 17600 ose 48000 ndikime në minutë. Dizajni i fortë ergonomik, pesha e vogël dhe kordoni i gjatë i energjisë e bëjnë funksionimin në zona të vështira për të arritur më lehtë. Funksionimi i zgjatur në kushte të vështira të punës është më i lehtë falë funksionit të kyçjes së ndërprerës që lejon funksionimin e vazhdueshëm me shpejtësi uniforme dhe funksion për rregullimin e shpejtësisë me presion në butonin e ndërprerës. Vegla e energjisë vjen me një mjet pune stërvitje. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, e gjatë 3 m, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Burmashin 1050W,BMC – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua