Aku për bulona Energy+18V,Li-lon, pa bateri – GRAPHITE

60.00

Aku me ndikimin GRAPHITE, kompatibil me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Pajisja është menduar për punë në punëtori duke përfshirë shtrëngimin dhe heqjen e bulonave. Kjo ju lejon të punoni me shpejtësi të lartë (deri në 2200 rpm) dhe siguron çift rrotullues të lartë (180 Nm).

SKU: 58G018 Kategori: , , Brendi:

Aku me ndikimin GRAPHITE, kompatibil me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Pajisja është menduar për punë në punëtori duke përfshirë shtrëngimin dhe heqjen e bulonave. Kjo ju lejon të punoni me shpejtësi të lartë (deri në 2200 rpm) dhe siguron çift rrotullues të lartë (180 Nm). Ift rrotullues gjenerohet në formën e një ndikimi të menjëhershëm periferik, kështu që ndikimi i pajisjes në duart e operatorit është minimale. Mbajtësi i mjetit (1/2 “) është i përshtatur për të punuar me llojin më të njohur të prizave me goditje. Pajisja është e pajisur me një frenë motori elektrik që lejon ndalimin e shpejtë të gishtave dhe LED, duke ndriçuar vendin e punës. Forma ergonomike e dorezës dhe gjatësia e mjetit të optimizuar të energjisë ju lejon të punoni në mënyrë efektive në të gjitha kushtet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku për bulona Energy+18V,Li-lon, pa bateri – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua