Aku për bulona 3.6V , Li-lon , 1.3Ah – VERTO

25.00

Aku VERTO është e pajisur me një bateri të fuqishme Li-lon me një tension prej 3.6 V dhe një kapacitet 1.3 Ah, duke mundësuar kohën optimale të punës. Trupi i akusë është bërë nga plastika rezistente ndaj dëmtimeve, me ndikim të lartë. Materialet e buta të përfshira në dorezë përmirësojnë rehatinë.

SKU: 50G137 Kategori: , , Brendi:

Aku VERTO është e pajisur me një bateri të fuqishme Li-lon me një tension prej 3.6 V dhe një kapacitet 1.3 Ah, duke mundësuar kohën optimale të punës. Trupi i akusë është bërë nga plastika rezistente ndaj dëmtimeve, me ndikim të lartë. Materialet e buta të përfshira në dorezë përmirësojnë rehatinë. Doreza e rrotullueshme ju lejon të rregulloni formën e kaçavidës në vendet e vështira për t’u arritur. Kaçavida ka një tregues të integruar të gjendjes së baterisë duke rritur ndjeshëm funksionimin e tij. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka VERTO ofron një gamë të mjeteve të energjisë dhe aksesorëve për çdo DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku për bulona 3.6V , Li-lon , 1.3Ah – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua