Aku me ndikim Graphite Energy+ (pa bateri)

42.00

Aku me ndikim GRAPHITE, i pajtueshëm me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Pajisja është projektuar për vendosjen dhe heqjen të vidave dhe bulonave në dru, metal dhe plastikë. Kjo ju lejon të punoni me shpejtësi të lartë (deri në 2200 rpm) dhe siguron çift rrotullues të lartë (180 Nm).

SKU: 58G012 Kategori: , , Brendi:

Aku me ndikim GRAPHITE, i pajtueshëm me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Pajisja është projektuar për vendosjen dhe heqjen të vidave dhe bulonave në dru, metal dhe plastikë. Kjo ju lejon të punoni me shpejtësi të lartë (deri në 2200 rpm) dhe siguron çift rrotullues të lartë (180 Nm). Ift rrotullues gjenerohet në formën e një ndikimi të menjëhershëm periferik, i cili ndihmon për të minimizuar ndikimin e pajisjes në dorën e operatorit gjatë vidhosjes. Mbajtësi i mjetit 6.35 mm (1/4 ”) është krijuar për të punuar me llojin më të njohur të pjesëve të kaçavidave. Pajisja është e pajisur me një frenë të motorit elektrik që lejon ndalimin e shpejtë të gishtave dhe LED ndriçimin e vendit të punës. Forma ergonomike e dorezës dhe një gjatësi totale e optimizuar e shoferit lejojnë punë efektive në të gjitha kushtet.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku me ndikim Graphite Energy+ (pa bateri)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua