Aku me bateri 18 li on Energy +, pa bateri – GRAPHITE

33.00

Aku GRAPHITE me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Mjeti i rrymës ka rregullimin e shpejtësisë rrotulluese dhe është pajisur me një ndërprerës të selektorit të drejtimit. Elja pa kyç lejon përdorimin e aksesorëve me një diametër prej 2-13 mm.

SKU: 58G006 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Mjeti i rrymës ka rregullimin e shpejtësisë rrotulluese dhe është pajisur me një ndërprerës të selektorit të drejtimit. Elja pa kyç lejon përdorimin e aksesorëve me një diametër prej 2-13 mm. Shpejtësia maksimale e boshtit është 350 rpm për herë të parë dhe 1250 rpm për ingranazhet e dyta. Torift rrotullues maksimal është 35 Nm (i butë) / 55 Nm (i vështirë) dhe mund të rregullohet përmes një tufë 19 shkallësh me një mundësi shtesë shpimi. Pajisja është e pajisur me një frenë motor elektrik dhe bllokim automatik të gishtave. Drita LED e aktivizuar automatikisht ndriçon vendin e punës. Forma ergonomike e dorezës dhe modeli kompakt i stërvitjes lejojnë punë të rehatshme edhe në kushte të vështira. Doreza ka qenë e mbuluar me materiale anti-shqip, në mënyrë që mjeti i rrymës të qëndrojë fort në dorën tuaj. Vegla planetare ishte prej çeliku të shkallës së lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku me bateri 18 li on Energy +, pa bateri – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua