Aku LI-ion 14.4V, 1.3ah – VERTO

65.00

Aku VERTO e pajisur me bateri efikase Li-Ion, tension 14.4 V dhe kapacitet 1.3 Ah. Gama e shpejtësisë është 0–550 rpm. Rregullimi i çift rrotullimit prej 25 hapash lejon vendosjen e saktë të forcës lëvizëse të vidhave dhe përdorimin e opsionit të shpimit. Torift rrotullues maksimal 20 Nm (i butë) / 32 Nm (i vështirë).

SKU: 50G274 Kategori: , , Brendi:

Aku VERTO e pajisur me bateri efikase Li-Ion, tension 14.4 V dhe kapacitet 1.3 Ah. Gama e shpejtësisë është 0–550 rpm. Rregullimi i çift rrotullimit prej 25 hapash lejon vendosjen e saktë të forcës lëvizëse të vidhave dhe përdorimin e opsionit të shpimit. Torift rrotullues maksimal 20 Nm (i butë) / 32 Nm (i vështirë). Trupi i stërvitjes është bërë nga plastika rezistente ndaj dëmtimeve. Pads të buta të integruara me dorezën përmirësojnë rehatinë e punës. Dizajni përdor frenën elektrike të gishtave për saktësi më të madhe dhe siguri në punë. Dioda LED e integruar dhe shishja në krye të trupit përmirësojnë funksionalitetin e mjetit. Trupi gjithashtu përmban dy klip shtesë për ruajtjen e bitit. Seti i mjeteve përfshin dy copa të dyfishta. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme dhe pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku LI-ion 14.4V, 1.3ah – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua