Aku GRAPHITE me qekan Energy+ (pa bateri)

40.00

Aku GRAPHITE , në përputhje me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Vegla e rrymës ka rregullimin e shpejtësisë rrotulluese dhe është pajisur me një ndërprerës të selektorit të drejtimit. Shpejtësia maksimale e boshtit në ingranazhet e para është 350, dhe në të dytën është 1250 rpm. Frekuenca e ndikimit mekanik në ingranazhin e parë arrin 5250, dhe në të dytën 18750 rrahje në minutë.

SKU: 58G010 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE , në përputhje me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Vegla e rrymës ka rregullimin e shpejtësisë rrotulluese dhe është pajisur me një ndërprerës të selektorit të drejtimit. Lejon të përdorësh pajisje shtesë me një diametër prej 2-13 mm. Shpejtësia maksimale e boshtit në ingranazhet e para është 350, dhe në të dytën është 1250 rpm. Frekuenca e ndikimit mekanik në ingranazhin e parë arrin 5250, dhe në të dytën 18750 rrahje në minutë. Torift rrotullues maksimal është 35 Nm (kaçavidë e butë) / 55 Nm (vidhosje e fortë) dhe mund të rregullohet përmes një tufë me 16 shpejtësi me një ndërprerës të mënyrës shtesë për vidhosje, shpime dhe shpime ndikimi. Pajisja është e pajisur me një frenë motor elektrik dhe bllokim automatik të gishtave. LED, aktivizuar automatikisht, ndriçon vendin e punës. Forma ergonomike e dorezës dhe modeli kompakt i stërvitjes pa tel lejojnë punë të rehatshme edhe në kushte të vështira. Doreza ka qenë e mbuluar me materiale jo rrëshqites, në mënyrë që mjeti i rrymës të qëndrojë fort në dorën tuaj. Vegla planetare ishte prej çeliku të shkallës së lartë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku GRAPHITE me qekan Energy+ (pa bateri)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua