Aku 2×14.4V,Li-lon/1.3 Ah,BMC – VERTO

75.00

Aku VERTO mundësohet nga bateria shumë efikase 2×14,4V, 1,3 Ah Li-Ion. Pajisur me karakteristikë të fikjes së ngarkuesit që bashkohet pasi bateria të jetë ngarkuar ose të jetë arritur kufiri i temperaturës.

SKU: 50G285 Kategori: , , Brendi:

Aku VERTO mundësohet nga bateria shumë efikase 2×14,4V, 1,3 Ah Li-Ion. Pajisur me karakteristikë të fikjes së ngarkuesit që bashkohet pasi bateria të jetë ngarkuar ose të jetë arritur kufiri i temperaturës. Vegla e energjisë me rregullimin e vazhdueshëm të shpejtësisë rrotulluese përmban ndërprerësin e selektuesit të drejtimit dhe bllokimin e butonit të kaloni. Shpejtësia maksimale rrotulluese e boshtit është 400 rpm në ingranazhin e parë dhe 1500 rpm në ingranazhin e dytë. Torift rrotullues maksimal është 22 Nm (i butë) / 35 Nm (i vështirë) (diapazoni i rregullimit 1 deri në 19 plus opsioni i shpimit). Mjeti përmban frenën elektrike të gishtave dhe LED për të ndriçuar vendin e punës. Doreza ergonomike dhe gjatësia optimale e stërvitjes lejojnë funksionim të rehatshëm për personat e dorës së djathtë dhe të majtë. Doreza, pjesa e sipërme e trupit dhe butoni i kaloni janë të veshura me materiale antiplumb për përshtatje të fortë në dorë. Vegla planetare është bërë nga çeliku me cilësi të lartë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 2×14.4V,Li-lon/1.3 Ah,BMC – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua