Aku 2×14.4V, Li-Ion – Graphite

160.00

Aku GRAPHITE, karakterizohet me shpejtësi të lartë e cila mundësohet nga një bateri shumë efiçente 18V, 2.0 Ah Li-Ion.

SKU: 58G216 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE, karakterizohet me shpejtësi të lartë e cila mundësohet nga një bateri shumë efiçente 18V, 2.0 Ah Li-Ion. E pajisur me funksionin e fikjes së ngarkuesit që aktivizohet pas mbushjes së baterisë ose kufizimit të temperaturës. Vegla e fuqisë me rregullim të rrotullueshëm të vazhdueshëm ka çelësin e drejtimit dhe çelësin e ndërprerësit. Shpejtësia maksimale e rrotullimit është 400 rpm në shpejtësinë e parë dhe 1100 rpm në shpejtësinë e dytë. Rrotullimi maksimal është 42 Nm (e butë) / 60 Nm (e vështirë) (varg rregullimi 1 deri 20 plus opsion shpimi). Mjeti përmban frenat elektrike me bosht dhe LED për të ndriçuar vendin e punës. Dorëza ergonomike dhe gjatësia optimale e përgjithshme e shpimit mundësojnë operacion të rehatshëm për personat e djathtë dhe të majtë. Dorezë, pjesa e sipërme e trupit dhe butoni switch janë të veshura me materiale anti-rrëshqitëse për përshtatje të fortë në dorë. Koka e pajisjes është bërë prej çeliku me cilësi të lartë. Set i mjeteve përfshinë : bit me fund të dyfishtë dhe bateri rezervë. Pajtueshmëria me standardet evropiane është konfirmuar me certifikatën CE. Garancion 12 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 2×14.4V, Li-Ion – Graphite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua