Aku 18V, 2.0 Ah, BMC – GRAPHITE

141.00

Aku GRAPHITE mundësohet nga bateria shumë efikase 18V, 2.0 Ah Li-lon.  Shpejtësia maksimale rrotulluese e boshtit është 400 rpm në ingranazhin e parë dhe 1100 rpm në ingranazhin e dytë.

SKU: 58G221 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE mundësohet nga bateria shumë efikase 18V, 2.0 Ah Li-lon. Pajisur me karakteristikë të fikjes së ngarkuesit që bashkohet pasi bateria të jetë ngarkuar ose të jetë arritur kufiri i temperaturës. Vegla e energjisë me rregullimin e vazhdueshëm të shpejtësisë rrotulluese përmban ndërprerësin e selektuesit të drejtimit dhe bllokimin e butonit të kaloni. Shpejtësia maksimale rrotulluese e boshtit është 400 rpm në ingranazhin e parë dhe 1100 rpm në ingranazhin e dytë. Torift rrotullues maksimal është 42 Nm (i butë) / 60 Nm (i vështirë) (diapazoni i rregullimit 1 deri 20 plus opsioni i shpimit). Mjeti përmban frenën elektrike të gishtave dhe LED për të ndriçuar vendin e punës. Doreza ergonomike dhe gjatësia optimale e stërvitjes lejojnë funksionim të rehatshëm për personat e dorës së djathtë dhe të majtë. Doreza, pjesa e sipërme e trupit dhe butoni i kaloni janë të veshura me materiale antiplumb për përshtatje të fortë në dorë. Vegla planetare është bërë nga çeliku me cilësi të lartë. Seti i mjeteve përfshin pak përfundim të dyfishtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE. Marka GRAPHITE ofron një gamë të gjerë të mjeteve të energjisë që plotësojnë pritjet e përfundimeve të larta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 18V, 2.0 Ah, BMC – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua