Aku 14.4 V Li-ion – GRAPHITE

119.00

Aku GRAPHITE, niveli i lartë dhe përshtatshmëria mundësohet nga bateritë e efektshme 14.4 V, 1.5 Ah Li-Ion.

SKU: 58G215 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE, niveli i lartë dhe përshtatshmëria mundësohet nga bateritë e efektshme 14.4 V, 1.5 Ah Li-Ion. Dizajni kompakt i pajisjes dhe pesha e vogël ofrojnë komoditet të lartë të përdorimit edhe në zonat e vështira për t’u arritur. Shpejtësia maksimale e rrotullese është 350 rpm në shpejtësinë e parë dhe 1150 rpm në shpejtësinë e dytë. Vegla e punës është e pajisur me çelësin e përzgjedhjes së drejtimit të rrotullimit, butonin e bllokimit të kalimit për funksionimin e vazhdueshëm dhe frenat elektrike të boshtit. LED i integruar lejon të ndriçosh vendin e punës. Mjetet vijnë me një kuti plastike që përfshin set të bitave dhe një bateri rezervë. GRAPHITE ofron gamë të gjerë të veglave të punës që përmbushin pritjet e profesionistëve. E konfirmuar me standardet evropiane, certifikatën CE. Garancion 12 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 14.4 V Li-ion – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua