Aku 14.4 V – GRAPHITE

95.00

Aku GRAPHITE e klasës së lartë, kompakte mundësohet nga bateria efikase 14.4 V, 1.5 Ah Li-lon. Dizajni kompakt i trupit dhe pesha e vogël sigurojnë rehati të lartë të përdorimit edhe në zona me vështirësi të arritshme. Torift rrotullues maksimal i vozitjes është 21 Nm (i butë) / 35 Nm (i vështirë) (varg rregullimi 1 deri në 19 plus opsioni i shpimit).

SKU: 58G214 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE e klasës së lartë, kompakte mundësohet nga bateria efikase 14.4 V, 1.5 Ah Li-lon. Dizajni kompakt i trupit dhe pesha e vogël sigurojnë rehati të lartë të përdorimit edhe në zona me vështirësi të arritshme. Torift rrotullues maksimal i vozitjes është 21 Nm (i butë) / 35 Nm (i vështirë) (varg rregullimi 1 deri në 19 plus opsioni i shpimit). Shpejtësia maksimale rrotulluese e boshtit është 350 rpm në ingranazhin e parë dhe 1150 rpm në ingranazhin e dytë. Mjeti elektrik është i pajisur me ndërprerësin e selektimit të drejtimit rrotullues, butonin e kyçjes së ndërprerës për funksionim të vazhdueshëm dhe frenave elektrike të gishtave. LED i integruar lejon të ndriçojë vendin e punës. Karikuesi përmban mbrojtje që shkon pasi bateria të jetë ngarkuar plotësisht ose të tejkalojë pragun e temperaturës. Seti i mjeteve përfshin pak përfundim të dyfishtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE. Marka GRAPHITE ofron një gamë të gjerë të mjeteve të energjisë që plotësojnë pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 14.4 V – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua