Aku 10.8V Li-on – GRAPHITE

122.00

Aku GRAPHITE e klasës së lartë, kompakte mundësohet nga bateria efikase 10.8 V, 1.5 Ah Li-Jon. Dizajni kompakt i trupit dhe pesha e vogël sigurojnë rehati të lartë të përdorimit edhe në zona me vështirësi të arritshme.

SKU: 58G210 Kategori: , , Brendi:

Aku GRAPHITE e klasës së lartë, kompakte mundësohet nga bateria efikase 10.8 V, 1.5 Ah Li-Jon. Dizajni kompakt i trupit dhe pesha e vogël sigurojnë rehati të lartë të përdorimit edhe në zona me vështirësi të arritshme. Torift rrotullues maksimal i vidhit është 18 Nm (i butë) / 30 Nm (i vështirë) (varg rregullimi 1 deri në 19 plus opsioni i shpimit). Shpejtësia maksimale rrotulluese e boshtit është 350 rpm në ingranazhin e parë dhe 1150 rpm në ingranazhin e dytë. Mjeti elektrik është i pajisur me ndërprerësin e selektimit të drejtimit rrotullues, butonin e kyçjes së ndërprerës për funksionim të vazhdueshëm dhe frenave elektrike të gishtave. LED i integruar lejon të ndriçojë vendin e punës. Karikuesi përmban mbrojtje që shkon pasi bateria të jetë ngarkuar plotësisht ose të tejkalojë pragun e temperaturës. Mjeti vjen me çantë mbante kanavacë, copë të dyfishtë dhe bateri rezervë. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE. Marka GRAPHITE ofron një gamë të gjerë të mjeteve të energjisë që plotësojnë pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 10.8V Li-on – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua