Aku 10.8 V, Li-on

35.00

Tensioni i baterisë: 10.8 V
Kapaciteti i baterisë: 1.3 Ah

SKU: 50G271 Kategori: , Brendi:

Tensioni i baterisë: 10.8 V
Kapaciteti i baterisë: 1.3 Ah
Gama e kapakut prej: 0.8-10 mm
Numri maksimal i revolucioneve për minutë: 550 rpm
Numri i ingranazheve: 1 copë
Numri i sferave të çift rrotullimit: 20 (dhe opsioni i shpimit)
Numri i baterive të përfshira: 1 copë
Lloji i baterisë: Li-on
Koha e ngarkimit të baterisë: 3-5 orë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Aku 10.8 V, Li-on”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua