Kuti me rrota për vegla pune, NEO

48.00

Kuti e mjeteve NEO, dimensionet 68 x 40 x 35.5 cm dy rrota të veshura me gomë, mbajtëse metalike, organizator, dorezë teleskopike e aluminit, mbajtëse.

SKU: 84-116 Kategori: , Brendi:

Kuti e mjeteve NEO, dimensionet 68 x 40 x 35.5 cm dy rrota të veshura me gomë, mbajtëse metalike, organizator, dorezë teleskopike e aluminit, mbajtëse. Kuti e veglave e gjerë dhe e lëvizshme e ndërtuar prej plastike të qëndrueshme me pirgje metalike. Kutia e mjeteve ka organizues të madh për ruajtjen e artikujve të vegjël, tabaka brenda dhe dorezë të përshtatshme teleskopike për mbajtjen ose zvarritjen.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti me rrota për vegla pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua