Kuti e madhe me rrota për vegla pune, NEO

55.00

Kuti për vegla pune NEO, dimensionet 40 x 40 x 70.5 cm. Kuti e gjerë dhe e lëvizshëme e veglave është bërë prej plastike të qëndrueshme dhe përmban pirgje metalike.

SKU: 84-115 Kategori: , Brendi:

Kuti për vegla pune NEO, dimensionet 40 x 40 x 70.5 cm. Kuti e gjerë dhe e lëvizshëme e veglave është bërë prej plastike të qëndrueshme dhe përmban pirgje metalike. Është e pajisur me rrota për lëvizje më të lehtë. Kutia përbëhet nga 3 pjesë funksionale. Ajo mund të shpërbëhet plotësisht. Pjesa e sipërme përmban kutinë e mjeteve, moduli i mesëm ka katër ergoboxes dhe pjesa e poshtme është një kuti e gjerë për mjete të mëdha. Kutia gjithashtu ka 4 organizatorë për ruajtjen e artikujve të vegjël, tabaka brenda dhe dy doreza të përshtatshme për mbajtjen ose zvarritjen. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti e madhe me rrota për vegla pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua