Kabinet i veglave, NEO – Për mekanikë

675.00

Kabineti i veglave të punës, NEO me madhësi 680 x 460 x 1030 mm. Kabineti ka 6 sirtarë praktikë për mjete.

S’ka stok

SKU: 84-221+G Kategori: , Brendi:

Kabineti i veglave të punës, NEO me madhësi 680 x 460 x 1030 mm. Kabineti ka 6 sirtarë praktikë për mjete. Sipërfaqja e punës e mbuluar me gome, rezistente ndaj vajit dhe yndyrave. Rrotat e kthesës lehtësojnë manovrimin, për më tepër ato janë të pajisura me frenim. Kapaciteti mbajtes 280 kg. Besueshmëria e produktit konfirmohet me garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve. Kabineti i veglave, (LxWxH) 680 x 460 x 1030 mm, kapaciteti mbajtës 280 kg, trup çeliku, mbyllje qendrore, mbulim gome në sipërfaqe pune, bllokada rrota, rrota 5 ” 2. Garancion 12 muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kabinet i veglave, NEO – Për mekanikë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua