Çantë shpine TOPEX, për vegla pune

39.90

Çantë shpine e punuar nga një material i qëndrueshëm poliester dhe ka bazë gome që mbron pjesën e poshtme te shpinës.

SKU: 79R451 Kategori: , Brendi:

Çantë shpine e punuar nga një material i qëndrueshëm poliester dhe ka bazë gome që mbron pjesën e poshtme te shpinës.
Kjo çantë është e punuar me 7 xhepa te jashtëm dhe 25 xhepa të brendshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë shpine TOPEX, për vegla pune”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua