Çantë për vegla pune, NEO

14.90

Çantë për vegla pune, NEO e bëre nga poliesteri i përforcuar, ka 2 xhepa te jashtem dhe 4 të brendshem. Ndarja kryesore është e punuar me një xhep të veqantë për tablet.

SKU: 84-313 Kategori: , Brendi:

Çantë për vegla pune, NEO e bëre nga poliesteri i përforcuar, ka 2 xhepa te jashtem dhe 4 të brendshem. Ndarja kryesore është e punuar me një xhep të veqantë për tablet.

Karakteristikat e produktit:

– Ndarje kryesore me 4 xhepa dhe një ndarje tabletash

– Dy xhepa të jashtëm me zinxhirë

– Zinxhirë të qëndrueshëm

-Rripi

-Rrip i rregullueshëm i shpatullave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë për vegla pune, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua