Çantë për vegla pune – NEO

25.00

Dimenzionet: 30x30x28 cm
Numri i xhepave të mbendshëm: 39
Numri i xhepave të jashtëm: 22

SKU: 84-310 Kategori: , Brendi:

Qantë pune e hapur NEO me dimensione 30 x 30 x 28 cm. E bërë prej najloni 600 D, duke garantuar qëndrueshmëri afatgjatë. Dizajni i veçantë i çantave siguron një mundësi të shkëlqyeshme të mjeteve.Brenda ka një ndarje të lëvizshme me grepa. Ka një fund të ngurtë dhe të papërshkueshëm nga uji që mbron përmbajtjen kur punoni në kushte të vështira. Qanta është e pajisur me një dorezë të fortë, të gomuar dhe një rrip mbajtës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë për vegla pune – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua