Zbutes uji 508 Standard Ecosoft

1,149.00

Uji i përparuar i Ecosoft 508 Standard është një filtër i pavarur i destinuar për zvogëlimin e hekurit, manganit, ngurtësisë, amoniumit dhe lëndës organike në ujë.

Karakteristikat e modelit
Filtri përfaqëson një kabinet kompakt me një anije që përmban një material zbutës të përparuar të Ecomix® dhe një valvul kontrolli në të. Kabineti gjithashtu ka një sistem shëllirë për rigjenerimin e mediave të filtrit. Kripa e tabletës për rigjenerim derdhet direkt në trupin e kabinetit.

SKU: ECOS-FK0835CABDV Kategori: , Brendi:

Uji i përparuar i Ecosoft 508 Standard është një filtër i pavarur i destinuar për zvogëlimin e hekurit, manganit, ngurtësisë, amoniumit dhe lëndës organike në ujë.

Karakteristikat e modelit
Filtri përfaqëson një kabinet kompakt me një anije që përmban një material zbutës të përparuar të Ecomix® dhe një valvul kontrolli në të. Kabineti gjithashtu ka një sistem shëllirë për rigjenerimin e mediave të filtrit. Kripa e tabletës për rigjenerim derdhet direkt në trupin e kabinetit.

Filtri është plotësisht automatik, i heshtur.
Dizajn tërheqës dhe kompakt.
Operacion i besueshëm dhe efikas për të paktën 5 vjet *.
Cilësi e garantuar nga certifikatat ndërkombëtare CE dhe ISO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zbutes uji 508 Standard Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua