Sistem Filtrimi Standart me mineralizim pompe Ecosoft

549.00

??????? ???????? ?? ?????̈? ??????? ?̈????̈ ??????? ??̈? ????????? ? ???? ??̈ ??????? ????????? ??? ????????? ? ??? ?? ???????? ??????̈????. Kapaciteti i filtrit – 8 l / h. Filtri pastron ujin nga 99.8% e ndotësve, përfshirë viruset dhe bakteret.

SKU: ECOS-MO650M1PSECOST Kategori: , Brendi:
Specifikat:
Kapaciteti max: 12l / orë
Presioni operativ për filtër më pompë (bar): 2-4.5
Temperatura e ujit në hyrje, ° С: +4….+30
Pesha e filtrit, kg: 7
Lidhja e jashtme më ujë: 1/2
Dimensionet: 420x410x150 mm
Dimensionet e rezervuarit: 350x260x26 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem Filtrimi Standart me mineralizim pompe Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua