Sistem Filtrimi RO me Kalcium Ecosoft

349.00

Karakteristikat e modelit
Siguria 100% – viruset dhe bakteret nuk kanë shansin më të vogël.
Membrana lejon të kalojnë vetëm molekulat e ujit.
Uji i kalciumit është i shijshëm dhe i shëndetshëm.
Kalciumi thithet plotësisht nga uji.
Sasia optimale dhe konstante e mineraleve në ujë është 55-65 mg / l.

SKU: ECOS-MO675MACPURE Kategori: , Brendi:

Karakteristikat e modelit
Siguria 100% – viruset dhe bakteret nuk kanë shansin më të vogël.
Membrana lejon të kalojnë vetëm molekulat e ujit.
Uji i kalciumit është i shijshëm dhe i shëndetshëm.
Kalciumi thithet plotësisht nga uji.
Sasia optimale dhe konstante e mineraleve në ujë është 55-65 mg / l.
Ne shikuam se si uji kalon nëpër shkëmbinj minerale në natyrë, dhe përsëriti këtë proces në filtër. Instalim i thjeshtë – kuzhina juaj do të mbetet e paprekur. Filtri vendoset nën lavaman sa më kompakt të jetë e mundur për shkak të dizajnit të qëndrueshëm, si dhe mundësinë e instalimit vertikal dhe horizontal.
Lavamani juaj do të plotësohet nga një rubinet i kromuar elegant për të hyrë në ujë të pijshëm.
Zëvendësimi i lehtë i filtrave – qasje e vazhdueshme në ujë me cilësi të lartë.
Filtrat e zëvendësimit shiten në komplete të përshtatshme; çdo anëtar i familjes mund të menaxhojë instalimin e tyre. Dhe ne jemi gjithmonë të disponueshëm – jemi të lumtur t’ju përgjigjemi pyetjeve tuaja dhe kujdesemi për ju, duke ju kujtuar ndryshimin e filtrave të zëvendësimit.

Paraqitet filtri Ecosoft P’URE AquaCalcium RO
DOW Filmtec ™ (USA) është një udhëheqës në fushën e teknologjisë së osmozës së kundërt;
6 faza të pastrimit të ujit, përfshirë. pasurimi i kalciumit të ujit;
Deri në 280 litra ujë të pijshëm në ditë;
Rezervuari i presionit për ujë të pijshëm me një vëllim të dobishëm prej 7 litrash.
Filtri është instaluar në kuzhinë nën lavaman. Krijuar vetëm për pastrimin e ujit të ftohtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sistem Filtrimi RO me Kalcium Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua