Set Filtrash 4-5 RO0COCONUT sistemi Ecosoft

45.00

Një grup filtrash zëvendësimi të destinuar për përdorim në fazat e 4-të dhe të 5-të.

SKU: ECOS-CSVRO50ECOST Kategori: , Brendi:

Një grup filtrash zëvendësimi të destinuar për përdorim në fazat e 4-të dhe të 5-të.

Përfitimet nga set Filtrash 4-5 RO0COCONU:
Zgjerimi i kapacitetit deri në 190 L në ditë
Zëvendësimi i filtrave vetëm një herë në 12-18 muaj.
Burimi i ujit të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Filtrash 4-5 RO0COCONUT sistemi Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua