Set 3 Filtrash Sedimenti per sistemin Absolute Ecosoft

19.90

Këto tre filtra zëvendësues të Ecosoft janë të domosdoshëm për përpunimin e ujit për ushqim.

Kompleti i filtrave zëvendësues të Ecosoft 1-2-3 siguron:

Ujë të pastër pa rërë, ndryshk dhe erë klori;

SKU: ECOS-CHV3ECOEXP Kategori: , Brendi:

Këto tre filtra zëvendësues të Ecosoft janë të domosdoshëm për përpunimin e ujit për ushqim.

Kompleti i filtrave zëvendësues të Ecosoft 1-2-3 siguron:

Ujë të pastër pa rërë, ndryshk dhe erë klori;

Jeta juaj do të ndryshojë me ardhjen e filtrit Ecosoft, sepse: do të merrni një burim të ujit të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt;

Rekomandohet të zëvendësoni filtrat të paktën një herë në 3 muaj pa marrë parasysh vëllimin e ujit të pastruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set 3 Filtrash Sedimenti per sistemin Absolute Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua