Pomp Presioni për sistemin Pure RO Ecosoft

109.00

Pompë përdoret për filtrat e  Ecosoft P’URE.

Ne ju rekomandojmë ta lidhni pompën nëse presioni i ujit është 2-4.5 ose i paqëndrueshëm. Në këtë rast, filtri do të funksionojë në mënyrë efektive, dhe uji me cilësi ideale do të jetë gjithmonë në kuzhinën tuaj.

SKU: ECOS-KPOMPROECO Kategori: , Brendi:

Pompë përdoret për filtrat e osmozës së kundërt Ecosoft P’URE.

Ne ju rekomandojmë ta lidhni pompën nëse presioni i ujit është 2-4.5 ose i paqëndrueshëm. Në këtë rast, filtri do të funksionojë në mënyrë efektive, dhe uji me cilësi ideale do të jetë gjithmonë në kuzhinën tuaj.

Kompleti përmban të gjithë elementët e nevojshëm për lidhje.

Sensorë për ndezjen dhe fikjen automatike të pompës.
Kursimi i ujit nga 30 në 50%.
I përshtatshëm për filtra nga prodhuesit e tjerë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pomp Presioni për sistemin Pure RO Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua