Membrana Ecosoft 50 GPD Ecosoft

35.00

Karakteristikat kryesore
Rezervuari i plotë me presion 7 L në 54 minuta.
Kapaciteti i plotë edhe në ujë 15 ° C.
Zgjedhje e lartë – 97%.
Testuar individualisht vakumi.

SKU: ECOS-CSV181250ECO Kategori: , Brendi:

Elementi i membranës Ecosoft është bërë për të siguruar cilësi të qëndrueshme dhe të lartë të ujit të pijshëm të pastruar.
Prodhimi i elementeve të membranës Ecosoft është një proces mjaft i efektshëm duke përdorur fletën e sheshtë kryesore të industrisë dhe përvojën e prodhuesit ukrainas.

Karakteristikat kryesore
Rezervuari i plotë me presion 7 L në 54 minuta.
Kapaciteti i plotë edhe në ujë 15 ° C.
Zgjedhje e lartë – 97%.
Testuar individualisht vakumi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Membrana Ecosoft 50 GPD Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua