Mbajtese Filter I bardhë 3/4 presion të larte Ecosoft

16.90

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Madhesia e filterit: 2.5″x10”
Kapaciteti i filtrimit te ujit : 10L/min

SKU: ECOS-FPV34PECOEXP Kategori: , Brendi:

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Filtri i sedimentit Ecosoft 3/4 është i destinuar vetëm për pastrimin e ujit të ftohtë.

Për qasje të përhershme në ujë të pastër, ne rekomandojmë zëvendësimin e filtrave një herë në 2-6 muaj.

Madhesia e filterit: 2.5″x10”
Kapaciteti i filtrimit te ujit : 10L/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese Filter I bardhë 3/4 presion të larte Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua