Mbajtese filter I bardh Sediment 3/4 Ecosoft

19.00

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

SKU: ECOS-FPV34ECOST Kategori: , Brendi:

Strehimi i filtrit të sedimentit Ecosoft 3/4 “është i destinuar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Redukton përmbajtjen e rërës, llumit, ndryshkut, shkallës dhe papastërtive të tjera të pazgjidhshme më të mëdha se 5 mikron në ujë çezme .

Lidhja me hidraulikun zbatohet me tufa prej bronzi.
Mbrojtja e pajisjeve sanitare dhe hidraulikëve.
Pricemimi i përballueshëm për cilësi të shkëlqyeshme .
Strehim filtri i bërë nga plastika e pastër evropiane e klasës së parë.
Kompakt dhe i thjeshtë për t’u instaluar.
Për shkak të strehimit transparent, do të keni mundësi të përcaktoni vizualisht se kur do të zëvendësoni filterin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtese filter I bardh Sediment 3/4 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua