Llampe për sistemin UltraViolet UV E-360 Ecosoft

44.90

Llamba zëvendësuese e Ecosoft UV T521 për Ecosoft UV E-360 është e destinuar për filtrin e dezinfektimit të ujit ultravjollcë që siguron siguri epidemiologjike të ujit për pije dhe qëllime shtëpiake në hotele, bare dhe restorante, stacione të rimbushjes së ujit dhe makina shitje, dhe mund të përdoret si një fazë integrale në impiantet e pastrimit të ujit dhe për procese të ndryshme industriale.

SKU: ECOS-E360UV Kategori: , Brendi:

Llamba zëvendësuese e Ecosoft UV T521 për Ecosoft UV E-360 është e destinuar për filtrin e dezinfektimit të ujit ultravjollcë që siguron siguri epidemiologjike të ujit për pije dhe qëllime shtëpiake në hotele, bare dhe restorante, stacione të rimbushjes së ujit dhe makina shitje, dhe mund të përdoret si një fazë integrale në impiantet e pastrimit të ujit dhe për procese të ndryshme industriale.

Shkalla e rrezatimit UV (30 mJ / cm2) e mjaftueshme për të neutralizuar një spektër të gjerë të mikroorganizmave.
Metodë fizike e dezinfektimit që nuk kërkon reagentë shtesë ose gjenerojnë mbeturina.
Jetë e gjatë efikase e shërbimit 0 – deri në 9 000 orë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Llampe për sistemin UltraViolet UV E-360 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua