Kuti per bokall uji Luna Blu x2 Ecosoft

11.90

Filtri zëvendësues për filtrin e Bokall Ecosoft siguron një qasje të pakufizuar në ujë të pijshëm.
Filtri zëvendësues është i mbushur me median Ecomix® që zvogëlon një gamë të gjerë papastërtish tipike në ujin e çezmës duke përfshirë klorin, ngurtësinë, hekurin, manganin, lëndën organike natyrore dhe produktet e vajit.

SKU: ECOS-CRVK2EXP Kategori: , Brendi:

Filtri zëvendësues për filtrin e Bokall Ecosoft siguron një qasje të pakufizuar në ujë të pijshëm.
Filtri zëvendësues është i mbushur me median Ecomix® që zvogëlon një gamë të gjerë papastërtish tipike në ujin e çezmës duke përfshirë klorin, ngurtësinë, hekurin, manganin, lëndën organike natyrore dhe produktet e vajit.
Rekomandohet veçanërisht për ujin e fortë me çezmë me përmbajtje të lartë të hekurit dhe lëndëve organike natyrore.
Falë filtrit të zëvendësimit të bokallav Ecosoft, uji do të jetë i freskët dhe i pastër.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti per bokall uji Luna Blu x2 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua