Krip për zbutje Uji Ecosoft

13.90

Kripa është e destinuar për rigjenerimin e rrëshirave të shkëmbimit të joneve që përdoren si një mjet filtri në Ecosoft filtrat e hekurit dhe zvogëlimit të ngurtësisë FK dhe filtrat zbutës FU.

SKU: ECOS-KECOSILEXP Kategori: , Brendi:

Kripa është e destinuar për rigjenerimin e rrëshirave të shkëmbimit të joneve që përdoren si një mjet filtri në Ecosoft filtrat e hekurit dhe zvogëlimit të ngurtësisë FK dhe filtrat zbutës FU.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Krip për zbutje Uji Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua