Filter Polipropileni 4.5×10 5 Micron Ecosoft

12.90

Filtri i zëvendësimit të polipropilenit poroz me 5 mikronë Ecosoft 4.5 “x10” ka për qëllim pastrimin e ujit nga grimcat e sedimentit të tilla si ndryshk, rërë, shkallë, llum etj.

Filtri zëvendësues mbron pajisjet sanitare dhe hidraulikun nga dëmtimet.

SKU: ECOS-CPV45105ECOEXP Kategori: , Brendi:

Filtri i zëvendësimit të polipropilenit poroz me 5 mikronë Ecosoft 4.5 “x10” ka për qëllim pastrimin e ujit nga grimcat e sedimentit të tilla si ndryshk, rërë, shkallë, llum etj.

Filtri zëvendësues mbron pajisjet sanitare dhe hidraulikun nga dëmtimet.

Filtri zëvendësues përfaqëson një cilindër poroz polipropileni të prodhuar duke përdorur teknikën e shkrirjes.

Shkalla e nevojshme e ngurtësisë arrihet pa aplikimin e bërthamës duke shkrirë fibrat në strukturën e ngurtë.

Filtri zëvendësues zvogëlon përmbajtjen e grimcave të sedimentit, dhe uji i pastër i furnizohet konsumatorit.

Filtri duhet të zëvendësohet  të paktën çdo 6 muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter Polipropileni 4.5×10 5 Micron Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua