Filter me mineralizim per sistemin RO Ecosoft

12.90

Filtri i mineralizimit të Ecosoft korrigjon përbërjen minerale të ujit, pH dhe vetitë e tij organoleptike.

SKU: ECOS-PD2010ECO Kategori: , Brendi:

Filtri i mineralizimit të Ecosoft korrigjon përbërjen minerale të ujit, pH dhe vetitë e tij organoleptike.

Zakonisht instalohet si faza e 6-të e filtrave të osmozës së kundërt.
Përmban përzierjen e kalcitit dhe karbonit të arrës së kokosit të aktivizuar.

Filtri rekomandohet të zëvendësohet të paktën çdo 6 muaj, pavarësisht nga vëllimi i ujit të konsumuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter me mineralizim per sistemin RO Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua