Filter Karboni Gac 4.5×10 Ecosoft

29.90

Brenda filtrit zëvendësues gjendet karboni i aktivizuar i grimcuar me cilësi të lartë nga guaska e kokosit.
Filtri i zëvendësimit të karbonit të grumbulluar me kokrrizë të aktivizuar Ecosoft zvogëlon përmbajtjen e nënprodukteve të klorit dhe klorimit, përqendrimit të metaleve të rënda dhe jo-ngjyra, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe aromën e ujit.

SKU: ECOS-CHV4510ECOEXP Kategori: , Brendi:

Brenda filtrit zëvendësues gjendet karboni i aktivizuar i grimcuar me cilësi të lartë nga guaska e kokosit.
Filtri i zëvendësimit të karbonit të grumbulluar me kokrrizë të aktivizuar Ecosoft zvogëlon përmbajtjen e nënprodukteve të klorit dhe klorimit, përqendrimit të metaleve të rënda dhe jo-ngjyra, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe aromën e ujit.

Fishekë me karbon të grimcuar të aktivizuar Ecosoft 4.5 “x10” rrit burimin për uljen e klorit – 30 000 litra.

Mund të zëvendësojë filtrat e madhësisë standarde prej 4,5 “x10” të prodhuar nga prodhuesit e tjerë.

Filtri rekomandohet të zëvendësohet çdo 3-6 muaj pa marrë parasysh vëllimin e ujit të konsumuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter Karboni Gac 4.5×10 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua