Filter CTO 4.5×10 Ecosoft

29.00

Mediat e filtrit përfaqësojnë me bllok karboni nga karboni i aktivizuar me shellac kokosi.

Filtri zvogëlon përmbajtjen e klorit dhe nënprodukteve të klorifikimit, përqendrimit të metaleve të rënda toksike, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe erën e ujit. Për shkak të strukturës së tij të bllokut, filtri gjithashtu ul sedimentet më të mëdha 10 mikron.

SKU: ECOS-CHVCB4510ECOEXP Kategori: , Brendi:

Mediat e filtrit përfaqësojnë me bllok karboni nga karboni i aktivizuar me guaskë kokosi.

Filtri zvogëlon përmbajtjen e klorit dhe nënprodukteve të klorifikimit, përqendrimit të metaleve të rënda toksike, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe erën e ujit. Për shkak të strukturës së tij të bllokut, filtri gjithashtu ul sedimentet më të mëdha 10 mikron.

Mund të zëvendësojë filtrat e madhësisë standarde prej 4.5 “× 10” të prodhuara nga prodhuesit e tjerë.
Filtri përmban bllok karboni të guaska kokosit
Kapaciteti i ndershëm prej 25 000 L

Uniformiteti i strukturës, d.m.th filtrimi me të gjithë sipërfaqen e filtrit
Reduktimi i klorit, lëndës organike dhe sedimenteve deri në 10 mikron, përmirësimi i shijes, ngjyrës dhe erës së ujit

I përshtatshëm për filtrat e prodhuar nga prodhuesit e tjerë.
Filtri rekomandohet të zëvendësohet çdo 3 – 6 muaj, pavarësisht nga vëllimi i ujit të konsumuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter CTO 4.5×10 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua