Filter CTO 2.5×10 Ecosoft

8.90

Filtri i zëvendësimit të bllokut të karbonit Ecosoft zvogëlon përmbajtjen e nënprodukteve të klorit dhe klorimit, përqendrimit të metaleve të rënda dhe jo-ngjyra, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe aromën e ujit

SKU: ECOS-CHVCB2510ECOEXP Kategori: , Brendi:

Filtri i zëvendësimit të bllokut të karbonit Ecosoft zvogëlon përmbajtjen e nënprodukteve të klorit dhe klorimit, përqendrimit të metaleve të rënda dhe jo-ngjyra, fenolit, produkteve të naftës dhe pesticideve. Përmirëson ngjyrën, shijen dhe aromën e ujit. Për shkak të strukturës së saj bllok heq madhësinë e sedimenteve deri në 10 mikron.

Blloku i karbonit Ecosoft 2.5 “x10” rrit burimin për uljen e klorit – 15 000 litra.
I përshtatshëm si faza e tretë e pastrimit në filtrat e osmozës 3-fazore ose të kundërt.

Zëvendësimi 1 herë në 3-6 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter CTO 2.5×10 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua