Filter Big Blu B20 Ecosoft

99.00

Filtri Ecosoft BB20 është menduar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Papastërtitë që duhet të hiqen varen nga filtri i instaluar i zëvendësimit.

SKU: ECOS-FPV4520ECOEXP Kategori: , Brendi:

Filtri Ecosoft BB20 është menduar për pastrimin e ujit të ftohtë për qëllime shtëpiake. Papastërtitë që duhet të hiqen varen nga filtri i instaluar i zëvendësimit.

Strehimi i filtrit është bërë nga polipropileni me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshme.
Mund të përdoret me filtra zëvendësimi të madhësisë standarde 4.5 “× 20”.
Me filtrin, mund të instaloni filtrin e duhur të zëvendësimit posaçërisht për gjendjen tuaj të ujit:

Për qasje të përhershme në ujë të pastër, ne rekomandojmë zëvendësimin e filtrave një herë në 2-6 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter Big Blu B20 Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua