Filter Aqua Calcium Ecosoft

35.00

Uji i pijshëm i pasuruar me kalcium është një element thelbësor për trupin e njeriut.

Ujë me një aromë të freskët, natyrale dhe të butë.

Sidomos rekomandohet për adoleshentët në periudhën e rritjes aktive dhe të moshuarve.

Filtri rekomandohet të zëvendësohet të paktën çdo 6 muaj, pavarësisht nga vëllimi i ujit të konsumuar

SKU: ECOS-PD2010MACPURE Kategori: , Brendi:

Filtri është instaluar si faza e 5-të e filtrit osmozë të kundërt të Ecosoft P’URE AquaCalcium.

Uji i pastruar nga membrana e osmozës së kundërt rrjedh përmes filtrit të zëvendësimit të AquaCalcium, ku zhvillohet faza e 1 e mineralizimit.

Teknologjia speciale e filtrit osmozë të kundërt të Ecosoft P’URE të Ecosoft riprodhon shpejtësinë natyrore të ujit që rrjedh nëpër shkëmbinjtë malorë. Koha e kontaktit të saj me përbërjen e filtrit të zëvendësimit të AquaCalcium rritet, dhe për pasojë sigurohet përmbajtje e përhershme e mineraleve në ujin e pastruar.

Pas fazës së parë të mineralizimit, uji derdhet në një rezervuar presioni. Kur hapni rubinetin, uji nga rezervuari pëson fazën e 2-të të mineralizimit në filtrin e zëvendësimit të AquaCalcium. Pastaj derdhet në fazën përfundimtare të pastrimit, në post-filtrin e karbonit.

Filtri rekomandohet të zëvendësohet të paktën çdo 6 muaj, pavarësisht nga vëllimi i ujit të konsumuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter Aqua Calcium Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua