Bokall uji Luna Blu Ecosoft

14.90

Bokall Luna Ecosoft është një zgjidhje kompakte dhe e thjeshtë për pastrimin e ujit në apartamente. Nuk kërkon lidhje dhe mirëmbajtje komplekse. Thjesht derdhni ujë të pastër në një gotë dhe mbushni filtrin për të pastruar grumbullin tjetër.

SKU: ECOS-FMVLUNAEXP Kategori: , Brendi:

Bokall Luna Ecosoft është një zgjidhje kompakte dhe e thjeshtë për pastrimin e ujit në apartamente. Nuk kërkon lidhje dhe mirëmbajtje komplekse. Thjesht derdhni ujë të pastër në një gotë dhe mbushni filtrin për të pastruar grumbullin tjetër. Ka vend për një shtambë edhe në kuzhinë më kompakte.
Luna ka kapacitet 2.5 litra ujë të pastruar në 7 minuta. Tani mund të pini ujë çezme të paster.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bokall uji Luna Blu Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua