Zierëse më avull 1400W KP-628 – ISKRA

49.00

• Tensioni: 220-240V
• Fuqia: 1200-1400W (max)
• Butoni për rregull. e kohës (prej 1 min. deri 60 min.)
• Butoni për rregull. e temperat. (prej 60°C deri

SKU: 3830042560937 Kategori: , Brendi:

• Tensioni: 220-240V
• Fuqia: 1200-1400W (max)
• Butoni për rregull. e kohës (prej 1 min. deri 60 min.)
• Butoni për rregull. e temperat. (prej 60°C deri
250°C)
• Llambë halogjenike me ventilator
• Indikator i rrymës (kuq) dhe i nxehjes (gjelbër)
• Kapak qelqi dhe enë me kapacitet 12 L
• Dimensionet e kutisë (në mm):
362 (GJ) x 362 (GJ) x 235 (L)
• Neto pesha: 7 kg
• Bruto pesha: 7,5 kg
Shtojca:
• grila e poshtme dhe e sipërme për pjekje
• mbajtësit e grilës
• mbajtësi për kapakun dhe bukën
• pirunë
• rreth vazhdues
• grill pllaka dhe pllaka për tymosje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Zierëse më avull 1400W KP-628 – ISKRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua