Vluëse uji 1800W, 2.0 l ISKRA KL1808

10.90

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1800W (max)
Kapaciteti: 2,0 L

SKU: 3830042564782 Kategori: , Etiketa: , , Brendi:

Tensioni: 220-240V~50/60Hz
Fuqia: 1800W (max)
Kapaciteti: 2,0 L
Shtëpizë nga çeliku që nuk ndryshket
Buton për hapjen e kapakut
Element i fshehur i nxehjes
Filtër për ujë
Ndërprerës për ndezje dhe fikje
Indikator i gjendjes
bazë rrotulluese 360°
Sistem i trefishtë i sigurisë:
– Mbrojtja nga mbinxehja
– Fikje automatike kur hiqet nga baza
– Fikje automatike kur fillon të vlojë
Dimensionet e kutisë (në mm): 185 (GJ) x 185 (GJ) x 235 (L)
Neto pesha: 0,96 kg
Bruto pesha: 1,04 kg
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042564874

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vluëse uji 1800W, 2.0 l ISKRA KL1808”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua