Skarë elektrike, HYUNDAI

28.00

I përshtatshëm për lloje të ndryshme të ushqimit. Ideale për përdorim në shtëpi dhe në natyrë.

SKU: 8592417010274 Kategori: , Etiketa: , , Brendi:

I përshtatshëm për lloje të ndryshme të ushqimit. Ideale për përdorim në shtëpi dhe në natyrë. Sirtar i madh me krom me një madhësi prej 45 x 22 cm. 3 pozicione të rregullueshme të lartësisë së rrjetit. Ngrohës me cilësi të lartë. Lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Hyrja e energjisë 2000 W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Skarë elektrike, HYUNDAI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua