Shtrydhëse frutash – ISKRA

13.90

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1.2L

SKU: 3830042568230 Kategori: , Brendi:

• Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1.2L
• shkallë matëse
• 2 pajisje kullimi
• Rrotullimi me dy drejtime
• Kontrolloni llambën LED
• mbulesë
• këmbët e gomës
• strehimi prej çeliku inox
• Lehtë për t’u përdorur dhe përdorur
Dimensionet (mm): 210 x 165 x 253
Pesha neto: 0.85 kg
Pesha bruto: 1.06 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhëse frutash – ISKRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua